ClinicRavan Mehraban

Clinicalpsychology

ClinicRavan Mehraban

Clinicalpsychology

ClinicRavan    Mehraban

مرکز مشاوره سلامت روان مهربان تحت نظارت سازمان بهزیستی
برگزار کننده کارگاه های آموزشی ویژه متخصصین ، خانواده ها

این مرکز از دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره حمایت کرده و در زمینه اشتغالزایی دانشجویان و برگزاری کارگاه های تخصصی با ارائه گواهی معتبر فعال میباشد . mahdi.mehrabanii@gmail.com
مطالب مفید برای کودکان نوجوان_ اولیاء تلفن تماس 55926039_021

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

آخرین مهلت ویرایش انخاب رشته ارشد 97

پنجشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴ ق.ظ

انتخاب رشته و ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 و با توجه به انتشار اطلاعیه‌های مربوط به اصلاحات دفترچه مذکور سری اول (مورخ 97/03/13)، سری دوم (مورخ 97/03/19)، سری سوم (مورخ 97/03/20) و سری چهارم (مورخ 97/03/21)، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون مذکور می‌رساند به منظور تسهیلات بیشتربرای داوطلبان مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان تا روز پنجشنبه 97/03/24 تمدید ‌گردید. لذا داوطلبان گرامی می‌توانند تا مهلت در نظر گرفته‌شده با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مندرجات اطلاعیه‌های مذکور به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محلهای مورد علاقه خود اقدام نمایند. 

ضمناً داوطلبانی که قبلاً انتخاب رشته نموده‌اند در صورت تمایل و با توجه به اصلاحات مربوط می‌توانند تا مهلت مقرر (پنجشنبه97/03/24) نسبت به ویرایش انتخاب رشته  خود اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۳/۲۴

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.